Temat: [1,8 D i TD] diesel zimny nie odpala
View Single Post
Stary 23-01-2013, 04:20   #59
linuxlamer
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 09-12-2012
Model: ford mondeo
Silnik: diesel 1.8
Rocznik: 1993
Postów: 6
Domyślnie Odp: diesel zimny nie odpala

Filtr wymieniony podpompowałem pompka paliwo włożyłem przewody jak już leciało w kierunku pompki ale pewnie coś tam powietrza się dostało i nie chymro w sumie jak prędzej jak by nie dostawał paliwa. Na mniejszych mrozach miał problem z odpalaniem ale sadze leciały z rury i po dłuższym chymraniu w końcu odpalał ewentuanie jak brakło mi aku to dochymralem na przewodach rozruchowych od znajomego rano i poszło ale z dnia na dzien przy coraz większych mrozach siadł całkiem.

Kompresja wydaje mi się być ok bo na ciepłym z dwójki na śniegu rusza bez problemu nie mam tez problemów ze zbieraniem dość dynamicznie niby ma przejechane 195tys km 2 właściciel jeszcze mam czarne blachy dziadek dbał o autko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dlatego się skusiłem :/

Zdegustowany mając świecę które mechanik nie wymienił postanowiłem je wkręcić trochę mi czasu zeszło miałem jakaś jedna niemiecka i dwie iskry z czego jedna podczas odkręcania od razu się ukręciła i widać było lekkie upalenie no i po za tym była mokra czyli nie grzała.

Co na tym etapie jeszcze mogę zrobić jak odpowietrzyć układ wyciągnąć przewód przy wtrysku i chymrać pozwolić wylecieć trochę ropie czy jak ?

Jakieś pomysły czy zaciągnąć znów do mechanika bo już nic sam nie zrobię ?

Ogólnie to dolukałem ze tam przed filtrem jest jakis podgrzewacz
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
na ile sprawny trudno powiedzieć :/

Na chłopski rozum tak stawiam ze to może być coś z pompka (czytałem o regeneracji na szczelność) albo jeszcze wtryski sie zastanawiam co ten mechanik na grzebał ze mu poszedł żeby sobie samemu teraz jakoś poradzić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Z góry dzięki za wskazówki chęci mam wiele Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pozdro

Ostatnio edytowane przez linuxlamer ; 23-01-2013 o 04:24
linuxlamer jest offline   Odpowiedź z Cytatem