View Single Post
Stary 14-04-2012, 13:38   #4
Mateoo
ford::average
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 24-08-2011
Skąd: z Polski ;)
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 133
Domyślnie Odp: Włączanie przednich świateł przeciwmgielnych przy otwieraniu auta

Witam. Ja na twoim miejscu podłączyłbym się pod oświetlenie wnętrzaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
I zrobić przełącznik który przełącza kiedy halogeny mają być jako halogeny a kiedy jako te pod oświetlenie. Wydaje mi się, że przełącznik robisz normalnie w kabinie i ciągniesz przewód do halogena (od kierowcy - tam jest mostek z lewym) i chyba tyle.

Albo zrobić jedynie włącznik. Jak włącznik będzie na pozycji 1 to prąd popłynie do halogenów (prąd ten on wnętrza) i wtedy nie włączasz halogenów sam. Jak dasz włącznik na pozycję 0 (prąd z oświetlenia wnętrza nie dociera do halogenów) spokojnie włączasz sobie halogenki i nic się nie pali
(chyba, bo nie testowałemGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)

Ja chyba zmostkuję z długimi, bo i tak nigdy nie używam tych halogenów, a ostatnio nawet przestały mi świecić.. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Pozdrawiam! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mateoo jest offline   Odpowiedź z Cytatem