Temat: [Focus 2011-2014] Kilka pytań po zakupie
View Single Post
Stary 10-05-2019, 20:57   #1
rbe
ford::beginner
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 27-04-2019
Skąd: Wrocław
Model: focus mk3
Silnik: 1.6 TDCI
Rocznik: 2013
Postów: 32
Domyślnie Kilka pytań po zakupie

Cześć,


Jako nowy użytkownik forum chciałbym się przywitać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i zapytać/ poprosić o kilka informacji dot. Focusa MK3 (2013 r. 1.6 TDCI), którego od niedawna i ja jestem szczęśliwym posiadaczem.


Interesuje mnie czy możliwe jest/ co należy zrobić, aby:


1. wyłączyć automatyczne uruchamianie klimatyzacji (w wersji manualnej) po ustawieniu nawiewu na szybę lub ustawieniu pokrętła temp. na min. temp.

2. wyłączyć sygnalizację o niezapiętym pasie kierowcy

3. szyby przednie (tylko te mam sterowanie elektrycznie) otwierały/ zamykały się całkowicie po naciśnięciu przycisku "na chwilę"/ do połowy. O ile otwieranie szyby kierowcy tak działa to już jej zamykanie a także otwieranie/ zamykanie szyby pasażera już nie.

4. szyby przednie (tylko te mam sterowanie elektrycznie) otwierały/ zamykały się całkowicie po naciśnięciu przycisku na pilocie

5, dołożyć tempomat (nie musi być adaptacyjny)

6. dołożyć ogrzewanie/ składanie lusterek (bo zakładam, że ogrzewanie przedniej szyby i elektr. otwieranie szyb tylnych to już dość spory/ nie warty tego wydatek)

7. dołożyć "dogrzewanie" elektryczne wnętrza kabiny

8. zdobyć pin do alarmu (chyba fabrycznego typu Logic)

9. dorobić drugi klucz z pilotem typu scyzoryk (taki mam tylko jeden a ponieważ w aucie jest alarm dobrze byłoby mieć i drugi)


10 pkt. nie będzie - choć kusi mnie rozpoznanie możliwości otwieranie/ uruchamiania auta bez użycia klucza/ pilota - ale to może w przyszłości Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Z góry dziękuję!


R.
rbe jest offline