View Single Post
Stary 22-11-2014, 22:23   #630
orion512
FCP member
 
Avatar orion512
 
Zarejestrowany: 23-04-2013
Model: Ford S-MAX
Silnik: 2.0TDCI 140->163KM
Rocznik: 2010
Postów: 905
Domyślnie Odp: Schemat podłączenia Converse+ poszukuję

Cytat:
Napisał radzik22 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Oj to nie jeden by sie ucieszyl jak bys zrobil nam prezenty pod choinke
Jak bym zrobił międzylifta to sam też bym miał prezent Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Panowie (a może i Panie - czy jakaś czyta ten wątek??) mam następujące pytanie.
Chciałbym potestować działanie wizualizacji w połączeniu z przyczepą.
Teorię już sprawdzałem podczas symulacji. Teraz pora na praktykę.
Czy ma ktoś oświadczenia z przyczepami w mondeo/smax.
Jako, że nie dysponuje pod ręką żadną chciałem się dopytać.
Czy po podłączeniu przyczepy do samochodu na converse+ jest jakakolwiek informacja o tym fakcie?
Czy w ogóle można się jakoś zorientować, że jest podłączona bez wychodzenia z samochodu lub patrzenia w lusterko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy wie ktoś w jaki sposób mondeo/smax przy oryginalnej instalacji robi detekcję przyczepy?
Bo u mnie na przykład fabryczna instalacja nie posiada obsadzonego pinu 12 w gnieździe który to w niektórych markach po zwarciu do 3 (masa) informuje o tym, że podłączona została przyczepa.
Detekcja musi się więc prawdopodobnie odbywać w oparciu o analizę obciążenia na któryś liniach. Tylko których i jak duże to obciążenie powinno być?
__________________
Moja przygoda z preFL Convers+ | FL Convers+ | Customowym LOGO | TPMS |

sprzedam: Licznik Convers+ | chwilowo Grabarka |

Ostatnio edytowane przez orion512 ; 22-11-2014 o 22:27
orion512 jest offline   Odpowiedź z Cytatem