View Single Post
Stary 24-08-2012, 11:46   #8
Mnich/Hassan
ford::beginner
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 24-08-2012
Skąd: Warszawa
Model: E39
Silnik: 2500
Rocznik: 1999
Postów: 18
Domyślnie Odp: UWAGA !!! Nierzetelny sprzedawca części z Gdańska.

Witam. To mój pierwszy post na Waszym forum. Zarejestrowałem sie tutaj dlatego że przypadkowo trafiłem na ten temat wpisując nr tel. Oszusta w Google którego ofiarą również padłem. Chodzi oczywiście o Dariusza Zielińskiego z Gdańska. Dostałem Namiar do gościa na forum BMW. Potrzebowałem maglownice do swojego auta więc zadzwoniłem. Ustaliłem z gościem cenę na 580pln z przesyłką po czym naiwnie mu te pieniądze przelałem. Gość zadzwonił na drugi dzień że się pomylił i cena jest o 140 pln wyższa od ustalonej. Powiedziałem że ma mi oddać kasę i że nie chce tej maglownicy za tą cenę. Facet miał mi przelać kasę na drugi dzień. Szarpie się z gościem od 06.08. a pieniędzy nie widać. Co chwile inna wymówka aż w końcu przestał odbierać telefony ode mnie. Zgłosiłem sprawę na Policję. Dodam że do tej pory nigdy nie zostałem w ten sposób oszukany, zawsze moje internetowe transakcje przebiegały sprawnie bez problemów. Zwykle korzystałem z opcji "za pobraniem" ale niestety nie tym razem. Szukam dalej poszkodowanych przez tego oszusta. Pozdrawiam.
Mnich/Hassan jest offline   Odpowiedź z Cytatem