Temat: [Focus 1998-2004] Jakie lampy tylne?
View Single Post
Stary 19-08-2012, 15:15   #7
Superafi
ford::beginner
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 02-04-2011
Skąd: Piotrków Trybunalski
Model: FORD FOCUS MK3
Silnik: 1.6 16V BENZYNA
Rocznik: 2012
Postów: 44
Domyślnie Odp: Jakie lampy tylnie?

Cytat:
Napisał qrczakos Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pewny jestes ze prawą lampę masz całą czerwoną? w europejczyku jest tak, że lewa lampa jest czerwona+pomarańcz, a prawa czerwona+pomarańcz+biały na wsteczny..
Tak, czerwona z pomarańczowym kierunkowskazem, wyprodukowano w niemczech, reszta danych tak jak w opisie

Bump:
Cytat:
Napisał moons Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przydało by się najpierw coś powiedzieć jakie nadwozie się ma Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pozdrawiam
kombi

Bump:
Cytat:
Napisał luki6262 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
z tego co widze to kolega ma czerwone combi?

Btw. Wiem, że z przodu lampy się różnią u anglika i europejczyka ale o tyle nie wiem. Wydaje mi się to bez róznicy. Bierz te które pasuja kolorystycznie.
bordowe kombi

Reasumując:

Chodzi o tylną prawą lampę do focusa kombi 1,6 16V wyprodukowany 2003 roku w Niemczech, zakupiony w tym samym roku w salonie w Polsce.
Swoją drogą stwierdzenie "europejczyk" odnosi się zarówno do wszystkich modeli, bo jak pamiętam z geografii to Anglia zalicza się do Europy.

Będę wdzięczny za używanie w odpowiedziach nazw stron, prawa czy lewa.

Dzięki za wszystkie informacje i chętnie poczytam jeszcze.

Poniżej aukcje, nad którymi zastanawiam się przy kupnie lamp:
http://allegro.pl/lampa-tylna-prawa-...545514213.html

http://allegro.pl/ford-focus-mk-1-ko...553158122.html

Ostatnio edytowane przez Superafi ; 19-08-2012 o 15:24
Superafi jest offline   Odpowiedź z Cytatem