View Single Post
Stary 29-01-2011, 18:10   #6
To_Ja_L45Y
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 21-10-2009
Skąd: Płock
Model: Mondeo mk3
Silnik: 2,0TDCi 115KM
Rocznik: 2003
Postów: 3
Domyślnie Odp: [Mk3] Mondeo Benzyna do oceny

Każde Mondeo mk3, które w życiu oglądałem, miało te purchle pod uszczelką od okna, moje też. Według mnie to typowe dla tego modelu i nie powinieneś się martwić tym. U mnie nic złego się z tego powodu nie działo.
To na dole tych drzwi to nie brud, tylko rdza. Typowe miejsce rdzewienia w mk3.
Co do tych rys: w końcu to samochód rocznikowo 8-letni! On nie ma prawa wyglądać jak prosto z salonu, i nie zwracaj w ogóle uwagi na takie pierdoły. Skoro mówisz, że jeździł i wyglądał przyzwoicie to znaczy że warto się nim bliżej zainteresować.

A co do właścicieli firm. Ja nie widzę w tym powodu do dyskwalifikacji samochodu. Dla przykładu: oba moje samochody są zarejestrowane na firmę taty, i ani (za mojej kadencji) nie były katowane, ani na oczy nie widziały ciężkich towarów. Znam wiele innych osób, które rejestruje samochód na firmę i używa prywatnie, bo się to z jakiś powodów opłaca. Szczególnie że Mondeo hatchback w benzynie raczej jako dostawczak nie było używane, bo się do tego nie nadaje.

A co do 3. samochodu. Koleś Ci po prostu powiedział że samochodu nie serwisuje i jak jest tak jeździ? To się nazywa samobój...
__________________
BYŁO: 2003 Mondeo MK3 lift kombi 2,0 TDCi 115KM Manual 5 Ink Blue
Ambiente
JEST: 2006 Volvo S40 2,4i 170KM Automat 5 Electric Silver
To_Ja_L45Y jest offline   Odpowiedź z Cytatem