Temat: [Mondeo 2000-2007] Glosno w srodku !
View Single Post
Stary 10-05-2013, 13:02   #7
Mclaren
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 20-03-2013
Model: ST TDCi
Silnik: 2.2
Rocznik: 2005
Postów: 7
Domyślnie Odp: Glosno w srodku !

Cytat:
Napisał TomekM_1983 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Też stawiałbym na opony.

Powiem ci z własnego doświadczenia że MK3 w TDCI to jest bardzo ciche auto. Miałem na kilka dni jako auto zastępcze Octavię 2.0 TDI na pompowtryskach z 2009 roku to mnie po 150km głowa bolała. Przecież tym się nie da jeździć, albo trzeba mieć stopery w uszach! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Mi juz nie chodzi o silnik bo to diesel wiec nie ma co oczekiwac cudow ,ze bedzie cichutko jak w Maybachu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Chodzi o cala reszte , szum opon , ogolnie jest mega glosno.
Nie wiem moze ja jestem przewrazliwiony bo to moj 1 wszy Ford a poprzednio mialem starego okulara i BMW E46 2.0 kombi diesel.
Takze moze wszystko jest w normie tylko mi sie cos wydaje a moze poprostu to Ford....
Ale to by nie byla dobra wiadomosc...
Co d o opon to mam wszystko sprawdzone , zadnych zimowek ani nic .
Yokohamy przod i tyl takze zadna tam chinszczyzna czy cos w razie gdyby ktos sugerowal . Wywazone itd itp.
Lozyska sprawdzone .
A dalej szumi .


Nawet pies nie chce spac w bagazniku gdzie w poprzednich autach zasypiala po trasie dluzszej niz 5 km Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mclaren jest offline   Odpowiedź z Cytatem