View Single Post
Stary 17-01-2010, 16:18   #996
falcon226
ford::advanced
 
Avatar falcon226
 
Zarejestrowany: 03-03-2009
Skąd: Bochnia
Model: Ford Galaxy
Silnik: 1.9 TDI 90KM ANU
Rocznik: 2001
Postów: 262
Domyślnie Odp: Dogrzewacz

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał gumiskrosno Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie wiem czego chcesz szukać przyczyny w nagrzewnicy najprościej jest schylić sie (na rozgrzanym silniku) od strony kierowcy pod spód samochodu w okolicy tylnego koło i sprawdzić ręką temperaturę rurek idących do tylnej nagrzewnicy. jeśli są gorące to wtedy szukaj winy w nagrzewnicy ( pierwsze sprawdź jej ustawienie w zależności od wersji sterowanie w podsufitce za kierowcą lub na panelu klimatronica) Nie rozumie też dlaczego nie naprawisz tej pompki najprawdopodobniej wystarczy wymienić szczotki a to koszt max 10 zł. Przeczytaj też dokładnie co pisze kolega taxidriver bo jest w tym dużo prawdy. U mnie działa i piecyk i pompka ale nawet przy wyłączonym piecyku przy sprawnej pompce i przy nagrzanym silniku z tylnego nadmuch leci ciepłe powietrze.
Noi teraz możemy Gumiś razem z Taxidriver iść na browara.Opisałeś to ta jak ja chciałem tyle że nie jestem "Mickiewiczem"Pozdrawiam
falcon226 jest offline   Odpowiedź z Cytatem