View Single Post
Stary 17-01-2010, 14:33   #994
amocox
ford::average
 
Zarejestrowany: 12-08-2009
Skąd: Piaseczno
Model: Galaxy
Silnik: 1.9 TDI
Rocznik: 2002
Postów: 135
Domyślnie Odp: Dogrzewacz

Cytat:
Napisał gumiskrosno Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie wiem czego chcesz szukać przyczyny w nagrzewnicy najprościej jest schylić sie (na rozgrzanym silniku) od strony kierowcy pod spód samochodu w okolicy tylnego koło i sprawdzić ręką temperaturę rurek idących do tylnej nagrzewnicy. jeśli są gorące to wtedy szukaj winy w nagrzewnicy ( pierwsze sprawdź jej ustawienie w zależności od wersji sterowanie w podsufitce za kierowcą lub na panelu klimatronica) Nie rozumie też dlaczego nie naprawisz tej pompki najprawdopodobniej wystarczy wymienić szczotki a to koszt max 10 zł. Przeczytaj też dokładnie co pisze kolega taxidriver bo jest w tym dużo prawdy. U mnie działa i piecyk i pompka ale nawet przy wyłączonym piecyku przy sprawnej pompce i przy nagrzanym silniku z tylnego nadmuch leci ciepłe powietrze.

Własnie chcialbym naprawic ta pompkę ale nie mam zbyt gdzie tego zrobić. Do garażu jeszcze nie moge wjechać.Na dworzu -10C wiec raczej teraz odpada, a jak pojade do jakiegoś mechanika to mi zaraz bedzie wrzucał teorie ,że pompkę trzeba wymienic dlatego czekam do wiosny. Jesli chodzi o ogrzewanie z tyłu to dziś jak podkręciłem go na obrotach to zauważyłem ,że leci ciepłe powietrze z tyłu , a wiec fakt, moze ocieplenie tych rurek prznisłoby oczekiwany efekt.
Chyba ,że macie namiar na kogoś w Wawie lub okolicach kto wymienia te szczotki.
Pozdr,
amocox jest offline   Odpowiedź z Cytatem