View Single Post
Stary 18-12-2010, 14:49   #163
Siwyxxx
ford::average
 
Zarejestrowany: 03-04-2010
Skąd: Koszalin
Model: Mondeo
Silnik: 2,0 PB 150km
Rocznik: 2001
Postów: 115
Domyślnie Odp: [MK3] kolektor ssacy

Cytat:
Napisał thanatos777 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak się trafi na zajechane auto z modnym przebiegiem to czego można oczekiwać ?
Może czas się zastanowić jak to jest, gdy handlarz wystawia mondeo powiedzmy z 2001r za 12 000zł stan oczywiście igła, gdy za te pieniądze można co najwyżej kupić zarżniętego archaicznego civica, to co może być warte to mondeo ? Na zachodzie to zapewnie niewiele i dlatego złom nadciąga do Polski.
Dlaczego mając Mondeo (na początku porobiłem kilka rzeczy), po czym przez 2 lata jeździłem bezawaryjnie, trafiłem na wyjątkowy egzemplarz ? Wygląda na to, że tak bo znajdź dobre auto w Polsce, by nie było bite, kręcone, podtopione itd.
Dlaczego wystawiając do sprzedaży swoje mondeo na forum zrobiony i zadbany na tip top egzemplarz nie miałem żadnego telefonu ? Prosta odpowiedź - na allegro taniej, w końcu nie ma jak okazja. NIestety takie mamy realia...
Po części kolego masz racje, złom nadciąga zza zachodniej granicy, a Polacy są rządni "Super okazji", czyhają na mega promocje, a w rzeczywistości są to niemieckie topielce kupione od Turków, bądź zajechane do granic możliwości auta od taryfiarzy.Takich przypadków można mnożyć bez liku. Dlatego też można się, mówiąc kolokwialnie nadziać kupując auto w atrakcyjnej cenie
Siwyxxx jest offline   Odpowiedź z Cytatem