View Single Post
Stary 18-11-2010, 20:58   #162
thanatos777
ford::average
 
Avatar thanatos777
 
Zarejestrowany: 13-01-2009
Skąd: Warszawa
Model: Audi A6 C5
Silnik: 4.2
Rocznik: 2001
Postów: 62
Domyślnie Odp: [MK3] kolektor ssacy

Cytat:
Napisał Siwyxxx Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolego święta racja. Ja przesiadłem sie z Passata b5 i podobnie jak ty, w poprzednim aucie zero problemów,zrobione ok. 100 tyś na samym gazie i nic!, wszystko działało jak popadnie a najpowazniejsza usterka jaka miałem to wymiana pompy wsp. A po kupnie Forda M...... rdza, łacznik stailizatora, łożysko, półoska krótsza, klapki w kolektorzeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i ciagle cos a zrobiłem dopiero 10 tyś kmGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. TRAGEDIA!!!
Jak się trafi na zajechane auto z modnym przebiegiem to czego można oczekiwać ?
Może czas się zastanowić jak to jest, gdy handlarz wystawia mondeo powiedzmy z 2001r za 12 000zł stan oczywiście igła, gdy za te pieniądze można co najwyżej kupić zarżniętego archaicznego civica, to co może być warte to mondeo ? Na zachodzie to zapewnie niewiele i dlatego złom nadciąga do Polski.
Dlaczego mając Mondeo (na początku porobiłem kilka rzeczy), po czym przez 2 lata jeździłem bezawaryjnie, trafiłem na wyjątkowy egzemplarz ? Wygląda na to, że tak bo znajdź dobre auto w Polsce, by nie było bite, kręcone, podtopione itd.
Dlaczego wystawiając do sprzedaży swoje mondeo na forum zrobiony i zadbany na tip top egzemplarz nie miałem żadnego telefonu ? Prosta odpowiedź - na allegro taniej, w końcu nie ma jak okazja. NIestety takie mamy realia...
thanatos777 jest offline   Odpowiedź z Cytatem