View Single Post
Stary 28-01-2011, 21:15   #60
jendrekmak
ford::expert
 
Avatar jendrekmak
 
Zarejestrowany: 30-06-2008
Skąd: Warszawa
Model: 2x Citroen C5 Tourer
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: 2012
Postów: 3,965
Domyślnie Odp: Błąd P2339,P2338,P2337,P2336 - nie można wykasować

Cytat:
Napisał sjenit3 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zrozum jeszcze raz,że mam przed sobą listę kodów Forda liczącą ponad 500 pozycji - nie ma takich kodów.
ja rozumiem.
http://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=4596
Cytat:
Napisał sjenit3 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
I do tego dochodzą jeszcze kodu U, B, C
no wiem (wiemy). i co z tego?
Cytat:
Napisał sjenit3 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mnie to dziwi jedna rzecz ze te wszystkie błędy są powiązane z cewka zapłonu i są powiązane z każdym cylindrem.
gdzie przy tych błędach jest napisane o cewce zapłonowej? owszem tuż przed tymi numerami kodów w pozycjach P2299-P2335 jest opis "Ignition Coil X........" ale w tym temacie jest mowa o błędach o nr P2336-P2339, które brzmią "Cylinder #X Above Knock Threshold". jeśli w nich jest mowa o cewce to ja przepraszam wszystkich za zamieszanie i próby wyjaśnienia prostych czynności które trzeba wykonać w związku z tymi błędami.

wypisuję się z tej dyskusji bo.... pozdrawiam
jendrekmak jest offline   Odpowiedź z Cytatem