Temat: [Mondeo 2007-2014] Blaupunkt NX DVD i "znikanie" satelitow
View Single Post
Stary 02-06-2017, 16:06   #299
MasterBurn
ford::average
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 11-01-2009
Skąd: Opolskie
Model: Mondeo MK4 Kombi
Silnik: 2.2 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 166
Domyślnie Odp: Blaupunkt NX DVD i "znikanie" satelitow

Witam, napiszę jak mi udało się naprawić antenke w 30min Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Zamiennik z allegro, zdejmujemy lampkę sufitową, odkrecamy mocowanie Gps-u, gdzieś 2cm od kostki ucinamy czarny kabelek i trzeba go ostrożnie odizolować (budowa podobna jak kabla antenowego),
Z zamiennika tniemy końcówkę, trzeba również odizolować, z racji iz mam czujnik zmierzchu obudowa na dół, antenka do środka, kabelek przeciśnięty do sufitu, i na skrętkę połączyłem i zaizolowalem taśma Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Sygnał 9-10satelit w otwartej przestrzeni, a tak.to minimum 6 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Ale inne pytanie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Czy można wyczyścić Blaupunkta NX DvD płyta czyszcząca? Kurczaki pieczone :/ słyszę jak laser od czasu do czasu tyka, jakby nie potrafił załadować płyty :/

Dodam iż nie wiem ale może to być wina płyty 2016tom tom? Soft aktualny.
MasterBurn jest offline   Odpowiedź z Cytatem