View Single Post
Stary 04-05-2022, 13:04   #19
Slawko
ford::professional
 
Avatar Slawko
 
Imię: Sławek
Zarejestrowany: 25-09-2012
Skąd: Warszawa
Model: Focus 3 kombi
Silnik: 1.6 TDCi DV6C
Rocznik: 2012
Postów: 1,358
Domyślnie Odp: DPF Info - aplikacja do monitorowania filtra DPF

Cytat:
Napisał DPF-GPF-APP Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja wiem że chcesz mi dopiec od samego początku
Pomyliłeś się. W całym temacie zapytałem tylko o "dołożenie" OTG. Sam bym wtedy skorzystał. Jeśli odbierasz to za "dopieczenie", no cóż..... nie wiem co napisać.
Natomiast z tymi tysiącami to przesadziłeś.

Z shieldów nie korzystam, sam sobie projektuję i wykonuje taka płytkę jaka potrzebuję. Wyświetlacz wystarczy mi taki za 36zł, oprogramowanie napisałem sam(właściwie tylko dostosowałem do swoich potrzeb) z wielką pomocą na tym forum wykonaną przez @kompiler 'a,
Cytat:
Napisał DPF-GPF-APP Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na koniec należy zadać sobie pytanie, czy było warto?
Oczywiście, jak najbardziej.
Tez wolałbym
Cytat:
Napisał Michal07 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
moim marzeniem byłoby zmodyfikować wsady zegarów np. ale jak wiadomo jest wiele problemów które się z tym wiążą
ale jest jak jest.
Cytat:
Napisał DPF-GPF-APP Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy każdy sobie to zrobi?
oczywiście ze nie.
Cytat:
Napisał DPF-GPF-APP Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie, nie byłoby to samo co sobie zrobiłeś,
Byłoby to samo przynajmniej w funkcjonalności, a elementy... musiałbyś naprawdę zaprojektować coś od podstaw a nie korzystać z gotowców.



Na koniec dodam, że nie neguję Twojej pracy i tego co robisz. Rób i zarabiaj Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Slawko jest offline   Odpowiedź z Cytatem