View Single Post
Stary 08-02-2024, 10:13   #3
wojtekjanus
FORD|AUTHORIZED
 
Avatar wojtekjanus
 
Imię: Wojciech
Zarejestrowany: 02-09-2008
Skąd: Warszawa
Model: Transit
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 13,981
Domyślnie Odp: Jaki jest cel kasowania wątku?

Cytat:
Napisał pankrakus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A wątek został skasowany czy tylko połączony z innym - to chyba zasadnicza różnica
Łączenie wątków jest chyba normalną czynnością na forum
Cytat:
Napisał pankrakus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
może po prostu moderatorowi się źle kliknął link
Wątek został skasowany (zamknięty), a treść postu przeniesiona do innego wątku. Nie studiuję całego Forum, ale w dziale Transita to złe klikanie moderatora zdarza się nagminnie i tak jak w tym przypadku - jest zupełnie bez sensu. Zamiast szukać przysłowiowego włosa w zupie, chyba lepiej byłoby zająć się merytoryczną pomocą użytkownikom.
Łączenie wątków na tym Forum jest faktycznie normalną czynnością, na innych raczej niespotykaną. Tam - jeżeli moderator chce pomóc - to załącza link do starszego wątku o podobnej treści. I tyle.
Ideałem jest dla mnie brytyjskie Forum Transita, gdzie można np. zatytułować wątek "Potrzebna pomoc" lub zacząć od "Pytanie o IPC" lub "Sprzęgło" i żaden z moderatorów nie zwraca na to uwagi. Natomiast wszyscy moderatorzy mocno udzielają się w samych wątkach, starając się pomóc użytkownikom. Dzięki temu tam moderator może mieć ponad 40.000 postów. https://fordtransit.org/forum/viewto...p?f=5&t=225974 Jakieś akcje moderatorów zdarzają się, ale tylko w przypadkach np. ekstremalnych wulgaryzmów i obsceny.
Cytat:
Napisał pankrakus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
więcej opanowania na forum
No właśnie - proszę tą uwagę wziąć do siebie.

Prosiłem (nie pierwszy raz) moderatora o merytoryczną odpowiedź, bo zwykle polega ona na stwierdzeniu "zamykam wątek". Tak zapewne będzie i tym razem...
__________________
Zgredzik

Ostatnio edytowane przez wojtekjanus ; 08-02-2024 o 11:18
wojtekjanus jest offline   Odpowiedź z Cytatem