View Single Post
Stary 27-09-2022, 19:00   #1
Best
ford::amateur
 
Imię: Sylwester
Zarejestrowany: 27-09-2022
Skąd: Zgorzelec
Model: Mondeo mk3
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2005
Postów: 3
Angry Zbyt niskie ciśnienie na szynie paliwowej przy rozruchu. 2.0 TDCI

Witam wszystkichGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czytam wasze forum od jakiegoś czasu i nie mogłem znaleźć podobnego przypadku jak u mnie. Więc zrobiłem konto i pisze bo może ktoś z was będzie wiedziałGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Mam problem z rozruchem auta już od jakiegoś czasu. Odpala dopiero gdzieś za 5x. (jak się uda) Jedyny błąd który wyskakuje to 'zbyt niskie ciśnienie na szynie paliwowej przy rozruchu" (kodu nie pamiętam jak wyskoczy to napewno napiszę).
Przewody paliwowe sprawdzone i są szczelne, regulator wraz czujnikiem ciśnienia został wymieniony ok. roku temu (samochód więcej stał niż jeździł)

Co zostało wymienione dosłownie wczoraj:
Filtr paliwa, wąż zasilający do pompy CR na przezroczysty (układ odpowietrzony), akumulator.

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Best jest offline   Odpowiedź z Cytatem