Temat: [Mondeo 2007-2014] Bezkluczykowe otwieranie drzwi
View Single Post
Stary 18-11-2009, 19:40   #4
peszt
ford::average
 
Zarejestrowany: 13-10-2009
Skąd: Łódź
Model: MONDEO MK4
Silnik: 2,0l 140km
Rocznik: 2008
Postów: 147
Domyślnie Odp: Bezkluczykowe otwieranie drzwi w mondeo MK4

Dzieki za komentarzeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Problem jednak tkwi w tym...czy ten sam czujnik co widzi moj kluczyk w samochodzie (tylko z przyciskiem power, bez automatycznego otwierania klamek) odpowiada za rozpoznawanie kluczyka w wersji z otwieraniem bezkluczykowym. Innymi słowy (pomijajac ewentualny brak wiazek w drzwiach) czy wystarczy zmienic jedynie klamki i juz wszystko bedzie dzialac? Czy może potrzebne bedzie zalozenie dodatkowego czujnika? A moze ewentualny dodatkowy czujnik wykrywajacy kluczyk jest zamontowany w samej klamce z przyciskiem?

Jedyny sposob by to sprawdzic(jak sadze), to skolowanie takich klamek i zalozenie ich na probeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Jest ktoś chetny na taki eksperyment??? Mam auto do sprawdzenia, ale nie mam klamekGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Jestem z ŁodziGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..

Inny sposob, to wypowiedz kogos kto moze cos na ten temat wiedziec. Mysle tu o serwisantach...ale nie takich jak u mnie w Łodzi. Bylem bo mi sie jedna lampa zaciela i przestala sie podnosic...oczywiscie naprawili, ale juz nikt nie wpadl na to, by jeszcze ustawic te lampy po takiej naprawie. Teraz moje Mondeo ma zeza...no, ale jakos w tygodniu podjade by to poprawili. Do tego za umycie przyciskow od ogrzewania foteli (zalanych kawa, nie przeze mnieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) zaplacilem 70 zł, po czym musialem sam deske rozebrac bo przyciski sie posklejaly tego samego dnia(a tu niespodzianka...pelno kawy..nikt nie zajrzal nawet), rozebralem przycisk i sam go umylem...za brak wiedzy sie placi frycoweGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..


Ravic: ile jest tych klamek z przyciskiem? U kierowcy tylko, czy kazda klamka jest taka?
peszt jest offline   Odpowiedź z Cytatem