Temat: [2,0 TDDi] Wtryskiwacze czy Pompa.
View Single Post
Stary 16-03-2013, 16:21   #38
toomekk6
ford::advanced
 
Avatar toomekk6
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 07-09-2010
Skąd: Białystok
Model: Mk4 FL PowerShift
Silnik: 2.0 TDCi 163(138)/192 PS & 344/408 Nm by TuneFORCE ;)
Rocznik: 11.2011 prawie 2012 :P
Postów: 400
Domyślnie Odp: Wtryskiwacze czy Pompa.

SiemaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie daj się naciągać na wymianę wtrysków w mocarnym TDDI Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pare miesięcy temu też mechanicy sprawdzili mi auto i okazało się, że wtryski do wymiany. Auto dużo paliło, kopciło, czasami brak mocy.
Pojechałem do siebie do domu, wyciągnąłem wtryski zawiozłem do sprawdzenia, okazały się w stanie idealnym. Oddałem do czyszczenia, stwierdziłem, że skoro wtryski na wierzchu to można wyczyścić. Założyłem je z powrotem. Pojechałem do drugiego mechanika, który oczywiście powiedział, że wtryski do wymiany. Bye bye i pojechałem do serwisu Boscha, tam już nie twierdzili, że wtryski tylko zacinający się tłoczek zmiany kąta wtrysku. Cena razem z robocizną ok 3000zł. Stąd wysuwam wniosek, że ile mechaników tyle teoriiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

U Ciebie jak coś to pompa a nie wtryskiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wtryski można bez problemu samemu wyjąć i dać do sprawdzeniaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Mam nadzieję, że pomogłem a nie zepsułem
toomekk6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem