Temat: [Mondeo 2000-2007] podłączenie przewodów podcisnienia
View Single Post
Stary 22-06-2011, 09:13   #1
berek1903
ford::average
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 22-03-2011
Skąd: Rzeszów
Model: Mondeo mk1
Silnik: 1.6 16v
Rocznik: 1993
Postów: 143
Domyślnie

Witam szukałem a nieznalazłemGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. temat dotyczy silnika 2.0 TDDI 115KM interesuje mnie jak podłączyc przewody podcisnienia od strony czujników cisnienia znajdujacych sie przy skrzyni biegów do gruszki turbiny ,egr, i podcisnienia serwa jakby ktos mógł zrobic foty opisac co z czego i do czego byłbym wdzieczny moze wkoncu by był problem zrozwiazany Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jesli chodzi o czujniki przy skrzyni to tak one wygladają Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

acha uprzedze pytanie a po co ci to Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. poprostu stare przewody plastikowe mi popękały i jak je zdemontowałem to niepopatrzyłem dokładnie z którego miejsca od czujnika idzie na dane elementy wymienione powyzejGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

pomoze ktos?? SILNIK 2.0 TDDI wystarczy zerknąc pod maske i opisac po to mamy te zajebiste forum zeby sobie pomagacGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Marek ; 23-06-2011 o 07:53 Powód: Regulamin pkt.20!!!
berek1903 jest offline   Odpowiedź z Cytatem