View Single Post
Stary 04-01-2023, 10:10   #15
FrogsterPL
ford::advanced
 
Avatar FrogsterPL
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 04-09-2008
Skąd: Kędzierzyn-Koźle
Model: Galaxy Mk3
Silnik: 1.6EB 160 KM
Rocznik: 2011
Postów: 463
Domyślnie Odp: Zakup używanego Forda z uszkodzonym silnikiem - dobry pomysł czy kretynizm?

Nie, ale wystarczy że się na chwilę odpali i wyjdzie żeby oskrobać szyby z lodu i już może to być dokuczliwe.

Po co te uszczypliwości?


P.S.

Nie wiem, który moderator mi usunął sygnaturę (wypadałoby, żeby się podpisać...), ale uprzejmie informuję, że znajdowała się tam za zgodą moderacji. Zgodą udzieloną dawno, fakt - ale jednak udzieloną. Zróbcie sobie może jakiś spis, komu na co się zgadzacie. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Zresztą, cytując punkt 23 regulaminu:

Cytat:
Reklama poza działem 'Ogłoszenia' bez wiedzy i zgody Administratorów jest zabroniona.
Za reklamę uważa się prezentację oferty towarów i/lub usług i zachęcanie do skorzystania z nich. Zainteresowanych tą formą prosimy o kontakt.
Za reklamę nie uważa się podawania odpowiednich danych (nazwa, adres, telefon) na prośbę innej osoby.
Login w postaci adresu internetowego może zostać potraktowany jako reklama.
Ostatni wers jest oczywiście zrozumiały, tyle że po pierwsze, MOŻE ZOSTAĆ a nie Z PEWNOŚCIĄ ZOSTANIE POTRAKTOWANY, a po drugie, link nie prowadził do żadnej oferty towarów i/lub usług. Jedyną zachętą była zachęta do ewentualnej lektury moich tekstów na prywatnym blogu, na którym nawet nie mam reklam i nie czerpię z jego prowadzenia żadnych profitów. Tak więc no, chyba troszkę przesada... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez FrogsterPL ; 04-01-2023 o 10:16
FrogsterPL jest offline   Odpowiedź z Cytatem