View Single Post
Stary 24-05-2012, 18:48   #57
morfix
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 05-08-2009
Model: MK3
Silnik: 2.0 TDDI
Rocznik: 2002
Postów: 3
Domyślnie Odp: Dobre warsztaty

Zgadzam się z phoba przydałby się spis dobrych warsztatów z całej Polski, a nie tylko z trójmiasta.
Właśnie jestem w depresji, bo mieszkam w małym miasteczku, w zachodniopomorskim i kończą mi się warsztaty, które mógłbym wypróbować w moim mieście. Jeden warsztat np poległ, mi na wymianie filtra paliwa, drugi kasował za rzaeczy , których nie robił, a w trzecim...długa historia. Najpierw piszczały mi z tyłu hamulce i grzały się felgi, potem była wymiana tarcz i klocków, potem dalej piszczały, później jeszcze dwa razy mechanicy "czyścili" zaciski i dopiero jak wczoraj wjechałem i zrobiłem awanturę, że odbieram samochód niby sprawny, a potem po 30 km mam tak nagrzane felgi, że farba się wytapia, a po podniesieniu samochodu, można raptem obrócić koło o pół obrotu, to coś z tym zrobili. Nie wiem, czy wyszlifowali jarzma ale zrobiłem dziś 150 km w jeździe mieszanej i puki co cisza i chłodek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie zmienia ta jednak faktu, że jestem już tym wszystkim po prostu zmęczony. Nie chcę robić magisterki, z każdej dziedziny życia. Nie chcę mechanika, któremu muszę mówić jak ma naprawić mój samochód. Nie chcę spędzać wieczorów w sieci na wyszukiwaniu rozwiązań problemów z moim samochodem. Chcę normalnego warsztatu, gdzie auto zostanie porządnie naprawione za normalne pieniądze.
Zatem...Czy ktoś może polecić dobry warsztat w zachodniopomorskim? Najlepiej w Koszalinie, Szczecinku lub Białogardzie.
Byłbym bardzo wdzięczny
morfix jest offline   Odpowiedź z Cytatem