Temat: [Galaxy 2000-2006] AUY problem z obiegiem wody
View Single Post
Stary 04-02-2010, 21:06   #8
taxidriver
ford::professional
 
Avatar taxidriver
 
Zarejestrowany: 10-01-2008
Skąd: Lublin Polska G
Model: Galaxy, Santa Fe
Silnik: AUY, D4EB - 2.2 16V R4 CRDi
Rocznik: 2001, 2008
Postów: 1,064
Domyślnie Odp: AUY problem z obiegiem wody

Cytat:
Napisał gumiskrosno Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co do innych problemów jest sporo np nagrzewnica , zapowietrzony układ chłodzenia uszczelka ale to by się objawiało jeszcze w inny sposób. Dodatkowo kolega nie napisał czy ma manuala czy klimatronica
jeśli chodzi o uszczelkę przechodziłem to i niestety to jest jeden z pierwszych objawów padnięcia (niestety ), odpowietrzenie to niestety porażka układ się z jakiegoś powodu zapowietrza i gdzieś musi doić tlen z atmosferyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jak i gdzieś musi kapać , jeżeli zbada przewód przelewowy znajdzie tam zgrubienie ko 10-15 cm od zbiorniczka z kryzą jest tam otworek ok 1 mm często się przytyka kamieniem ja u siebie wywaliłem całkiem i ładnie teraz siurka płyn do zbiorniczka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. A czy ma manual czy klimatronika to jedno i to samo tylko inne sterowanie klapami guzik lub potencjometr, nie ma to nic do rzeczy. Po prostu niech opisze wszystkie objawy wtedy postaramy się Mu pomóc. Jak poczyta posty na forum to na pewno wzbogaci swoją wiedzę i będzie wiedział na co zwracać uwagę. wiedzę .
taxidriver jest offline   Odpowiedź z Cytatem