Temat: [Mondeo 2007-2014] 1.6 Ecoboost - ubytki płynu chłodzącego
View Single Post
Stary 30-07-2019, 14:59   #12
boncio
ford::expert
 
Avatar boncio
 
Zarejestrowany: 03-11-2009
Skąd: Łódź
Model: Audi Q3 Sportback/Mazda CX-3
Silnik: 1.4e 245KM/2.0 121KM
Rocznik: 2022/2019
Postów: 3,725
Domyślnie Odp: Uciekajacy plyn chlodniczy i brak informacji na desce rozdzielczej

Cytat:
Napisał japim Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nadal nie rozwiązuje problemu
Przecież dostaniesz komunikat o braku płynu jak poziom spadnie poniżej MIN w zbiorniczku. Chyba, że piszesz o tych z rocznika 2014 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

@karloss Na wyświetlaczu pojawia się komunikat o zbyt niskim poziomie płynu - jest w temacie Focusa napisane o tym. Czujnik poziomu ma kilka połączeń, w tym bezpośrednio ze zbiorniczkiem. Tam pojawiało się jak przód auta był niżej od tyłu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Podpięcia ASO są ograniczone do minimum, większość przychodzi zmontowana.

Nowy termostat jest na 82 stopnie i teraz realnie utrzymuje temperaturę płynu w zakresie 82-86. Czasem rośnie powyżej, ale wtedy znacznie wcześniej włącza się, przynajmniej u mnie, wentylator chłodnicy i próbuje schłodzić. Mam na myśli 2 bieg na klimie. Nie mam żaluzji.
Nigdy po akcji nie widziałem temperatury powyżej 92 stopni, gdzie wcześniej to był standard (90-9Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., a wentylator włączał się przy 102.
boncio jest offline   Odpowiedź z Cytatem