Temat: [Mondeo 2007-2014] awaria xenonu
View Single Post
Stary 29-12-2013, 13:32   #31
lesiux
ford::advanced
 
Avatar lesiux
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 25-10-2013
Skąd: Katowice
Model: Mondeo MK4 Titanium X
Silnik: 2.0 Duratec HE
Rocznik: 2008
Postów: 280
Domyślnie Odp: awaria xenonu

Cytat:
Napisał grodek75 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ford montuje dokładnie taki jaki wyjąłeś Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jedyna różnica to drobna pomyłka w nazwie - są to OSRAM Xenarc.
Na podstawie takiego, trochę lakonicznego opisu raczej Ci nie pomożemy niestety. Ze swojego doświadczenia powiem jednak, że jeżeli są to jeszcze fabryczne lampy wyładowcze to po 5 latach świecenia i tak nadają się do wymiany bo "żyją na kredyt".
Przeprowadzałem ostatnio taką operację u siebie i różnica w świetle jest kolosalna. Szczerze powiedziawszy nie wiem jak mogłem jeździć na tych oryginalnych, bo światła dawały naprawdę niewiele.

Da się jakoś odróżnić żarniki montowane seryjnie od wymienianych? Też mam auto z 2008 a skoro piszesz, że po 5 latach wypada wymienić to zastanawiam się jak wygląda sprawa u mnie. Nie wiem jak świecą nowe więc ciężko mi porównać.

Na stronie osram całkiem sporo tych xenarc'ów jest http://www.osram.pl/osram_pl/produkt...inal/index.jsp
który siedzi u nas w lampach?
__________________
Motostat
lesiux jest offline   Odpowiedź z Cytatem