Temat: [Mondeo 2007-2014] Upgrade / wymiana hamulców przednich
View Single Post
Stary 21-09-2011, 11:55   #12
keisim
ford::professional
 
Avatar keisim
 
Zarejestrowany: 09-07-2007
Skąd: Śląsk
Model: BMW X3 F25 xDrive
Silnik: 2.0D 184KM
Rocznik: 2012.03
Postów: 1,018
Domyślnie Odp: Upgrade / wymiana hamulców przednich

Pinki, oby tylko nie wyszło mi bokiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał pawpor Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zapomniałem Ci jeszcze napisać że na SP Performance trzeba czekać od 1 do 2 miesięcy (ściągamy to prosto z USA)
Szperajac wcześniej po sieci trafiłem na brakes.pl i zauważyłem długie terminy oczekiwania na te tarcze.


Przed chwilą dowiedziałem się, że klocki z A6 będą pasowały! - jedyna różnica to 1mm mniej na szerokości klocka w kierunku piasty. Zamówiłem więc gładkie Zimmermann'y do S-MAX 2.5 i Ferodo DS Performance do... Audi A6 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Życzcie mi powodzenia bo wygląda na to, że przyda się go dużo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

P.S. pawpor, dzięki za bardzo konkurencyjne wyceny - mam nadzieję, że skorzystam w przyszłości.
__________________
BMW X3 xDrive20d F25 2012
Jaguar XJ Sovereign X300 4.0 1997
Ford Mondeo TitaniumX MK4 2.0 TDCi kombi 2007 - w 2012 zmienił właściciela

Ostatnio edytowane przez keisim ; 21-09-2011 o 12:02
keisim jest offline   Odpowiedź z Cytatem