View Single Post
Stary 29-10-2016, 13:00   #3318
kaan1
ford::expert
 
Avatar kaan1
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 12-11-2015
Skąd: KRA
Model: MK5
Silnik: 180 KM
Rocznik: 2016
Postów: 2,054
Domyślnie Odp: Mondeo 2015 vs konkurencyjne auta

TAK, możliwość wyboru to najpiękniejsza rzecz przy zakupie nowego auta. Człowiek popada w pułapkę delektowania się tą możliwością i odwleka decyzję (ja też tak mam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) Taka postawa jest tak naprawdę stymulowana przez rynek, który co rusz wprowadza coś nowego. najpierw było MK5 i B8, potem Superb teraz Insygnia (nie wspominając o SUVach - tam jest jeszcze goręcej). Producenci dbaja o to aby premiery nie były w jednym czasie, Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ja użyłem oferty Insygnii i dostałem lepszą ceną na MK5 - oczywiście w granicach rozsądku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Do ostatecznej decyzji przekonała mnie w pewnym stopniu żona którą przewiozłem różnymi autami na tylnym siedzeniu i która nie chciała mnieć więcej w życiu aut czarnych, szarych i srebrnych (odpadły więc VAGi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) oraz innych "flotowych". A czerwona M6 też jej wpadła w oko ale tylko do momentu jak po jeździe próbnej rozbolała ją głowa od hałasy na tylnej kanapie. Widziała ile mniej miejsca mają z tyłu mniej w MK5 (syn ponad 180 cm) w porównaiu z Superbem ale powiedziała, że zupełnie wystarczy. Tyle, że uparła się przy kombii gdyż więcej miejsca na głowę. Jak juz kupisz Insygnię to zaglądaj tutaj dalej - choćby nawet aby podzielić się uwagami jako użytkownik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez kaan1 ; 29-10-2016 o 13:02
kaan1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem