View Single Post
Stary 03-02-2012, 18:22   #248
huck
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 21-09-2011
Skąd: ostrowiec świętokrzyski
Model: mondeo mk5
Silnik: 2.5 benzyna 170KM
Rocznik: 2013
Postów: 30
Domyślnie Odp: Jak zapalają wasze dieselki w ujemnych temperaturach

Nic mnie już nie zdziwi .W ubiegłym roku miałem MKII (najlepszy diesel jakiego miałem) pewnej niedzieli przy -28*C gdy obudziło mnie kilka telefonmów bo nie mogą zaskoczyć _myślę nie ma po co wyłazić z chaty, ale była potrzeba więc idę pod blokiem jedna jedyna A6 benzin pali. Myślę jest dobrze bedzie sie gdzie podpiąć z kablami i co Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i bez potrzeby 2X swiece zagrzane i odpalił po kilku min. ustabilizowała się jego praca i z bani .DZIŚ MkIII stoi i odmarza w cieple i żeby było ciekawiej to róznej maści "konie" cierpią dziś w OSTROWCU na tę samą chorobę .Nie chcę snuć teorii spiskowych ale tak jak temat był poruszony w lokalnym RMF Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. przed falą mrozów mało która stacja zapodawała zimową "wachę" wiadomo droższa , a i zima leciała łagodnie i teraz protesty ludziska mniej tankują i sie napęd pomieszał i to jest przyczyna tej gu*** nej sytuacji BRAWO NASI Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
huck jest offline   Odpowiedź z Cytatem