View Single Post
Stary 26-05-2010, 14:50   #6
jagrall
ford::expert
 
Avatar jagrall
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 28-05-2005
Skąd: Ruda Śląska
Model: Mondeo Mk IV
Silnik: 2,0 tdci
Rocznik: 2010
Postów: 3,770
Domyślnie Odp: X jubileuszowy zlot FCP

Cytat:
Napisał PAFFCIO Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Skoro jagrall wziął sprawy w swoje ręce to jestem pewny, że wyjdzie zajebiaszczo.
Myślę jednak, że warto by również zamknąć/zadecydować kwestię spotu na opolszczyźnie:
http://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=100847
myślę, że dywagacje na temat 2 zlotów są stratą czasu. Od razu się zastrzegę, że nie jest moją intencją "wykolegowanie" inicjatorów spotu na opolszczyźnie, bo jak dla mnie (a i z sondy, która tam jest) wynika, że lokalizacja jest do zaakceptowania.
Skupmy się na jednej opcji lub od razu ustalmy, że opolski zlot jest np lipcu, a malborski w sierpniu , choć osobiście powątpiewam w skuteczność tej drugiej opcji, zwłaszcza, że ma to być X Jubileuszowy...
w sumie to ostatnio mało mam czasu na forum, więc umknął mi ten temat. skoro jest propozycja grupy opolskiej i mają chęci do zorganizowania zlotu, to niech działają. podkreślę działają, bo lato się zbliża i trzeba zająć się choćby rezerwacją noclegów. lokalizacja w bełchatowie może zostac potraktowana jako opcja na zlot XI. jezeli koledzy z opolszczyzny dalej wykazują chęć do zorganizowania spotkania, ten temat można zamknąć
__________________
"tylko dwie rzeczy są nieskończone. wszechświat i ludzka głupota. mam wątpliwości co do wszechświata" - Albert Einstein
Było: Mondeo MkII 1,8 + sekwencja, mkIII 2,2tdci
jagrall jest offline   Odpowiedź z Cytatem