View Single Post
Stary 27-11-2009, 17:31   #35
karex
ford::expert
 
Avatar karex
 
Zarejestrowany: 15-01-2005
Skąd: łódzkie
Model: Mondeo Mk3 i Mk4 oczywiście kombi
Silnik: 2,0 TDCi 130 na 151KM i DW10C 140KM
Rocznik: 2005.02 oraz 2012.05
Postów: 2,806
Domyślnie Odp: [MK3] Błąd P2339,P2338,P2337,P2336 - nie można wykasować

Cytat:
Napisał dominiszek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
co ciekawe w fordach wtryskiwacz pierwszy jest na pierwszym cylindrze a pozostałe już nie analogicznie że drugi wtrysk to drugi cylinder dla tego fajną opcją jest podpowiedź w ermesie który wtryskiwacz do którego cylindra...
Bo tutaj wtryski wpisuje się wg kolejności zapłonu 1-3-4-2.

Heh szkoda, że mam tak daleko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. .

Ale dziękuję Ci bardzo za info.

Cytat:
Napisał dominiszek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
egzaminer
ooo to już mi nie brzmi obco. Tzn, nigdy nie miałem z tym doczynienia, ale coś tam obijało się o uszy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. .


Do tego dodam, z innej beczki. Że jeżeli któryś z w/w błędów wywali ot tak sobie to tam kij zdarza się Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. .
Ale jeżeli mamy podejrzenia, że wtryski leją to trzeba coś z tym działać. Leją - nie chodzi mi o przelewy, ale o lanie w cylindry. Test przelewowy wychodzi OK, a nawet rewelacyjnie. Po prostu rozpylacze są w stanie agonalnym i zamiast mgiełki w czasie wtrysku jest strumień, lub krople. W takim stanie za długo mogą nie pociągnąć tłoki. Są to rzadkie przypadki, ale się zdarzają Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Do tego nie ma chyba też wtedy "przedwtrysku". Skutkuje to spalaniem stukowym - czyli poza granicą normy. Takich oto ciekawostek się dowiedziałem na niektórych forach. Podpartych niestety konkretnymi przepadkami dziur w tłokach. Tak więc jak tylko będę miał kasę zamawiam końcówki wtrysków. A potem pewnie z czasem zaworki. Ale to już na inny temat się nadaje.
__________________
Pozdrawiam
Było
Mondeo Mk2 1997 1,8+BLOS i Mondeo Mk2 1997 1,8 TD
[Regulamin Forum] [Sklep forumowy]

Ostatnio edytowane przez karex ; 28-11-2009 o 09:47
karex jest offline   Odpowiedź z Cytatem