Temat: [S-MAX 2006-2015] Radio 2 Din Android
View Single Post
Stary 12-06-2014, 16:11   #14
Zduniol
ford::beginner
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 08-05-2013
Skąd: Świętochłowice
Model: Ford Focus C-Max i Ford Fiesta
Silnik: 1,8 TDCI i 1.3 benzyna
Rocznik: 2006 i 2008
Postów: 22
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Oryginalna antena GPS nie działa bo nie chce. Wtyczka ta sama, pasuje. Nie wiem dlaczego. Z poprzednim radiem oryginalnym fordowskim łapała fixa. Ale była w zestawie nowa więc jak już pisałem umieściłem ją w słupku i też działa dobrze. Co do kamerki, do mojego urządzenia jest bardzo dużo różnych dedykowanych urządzeń. M.in rejestrator jazdy. Jest to specjalna kamerka przyklejana na przednia szybę która rejestruje to co widzę ja. kamerka jest specjalnym kablem podłączona do urządzenia. Na jego ekranie można na "live" śledzić to co widzi kamerka, lub przeglądać sobie wcześniej nagraną trasę. kamerka uruchamia się automatycznie wraz z radiem. Może także nagrywać dźwięk ale ja akurat mam wyłączony. Sama kamerka nagrywa na microsd którą umieszcza się bezpośrednio w kamerce. I jak wszystkie kamerki, nagrywa w pętli w sekwencjach dwuminutowych. Jak się konczy pamięć to nadpisuje obraz. Jka nie zapomnę to zrobię parę fotek i wrzucę dla potomnych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Narazie próbuję nazbierać na dedykowany tuner DVB-t. Wtedy można oryginalnym pilotem z radia sterować telewizją jak w normalnym telewizorze. A zapomniałem dodać, kamerka oczywiście nagrywa w tle, nie muszę pamiętać by ją za każdym razem uruchamiać.
Zduniol jest offline   Odpowiedź z Cytatem