View Single Post
Stary 16-07-2013, 23:03   #1
Frodo8D
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 24-12-2010
Model: Mondeo mk3
Silnik: 2.0
Rocznik: 2004
Postów: 5
Domyślnie wymiana silnika 2.0 tdci 130 co dalej ??

witam posiadam mondeo 2004 r tdci 130 KM 6 biegowy, padły wtryski i pompa. Zakupiłem Anglika mondeo 2005 r tdci 130 KM 6 biegowy. Chce przełożyć silnik z całym układem paliwowym i bakiem no i skrzynie biegów chyba tez bo u mnie już coś się z nią dzieje. Teraz mam kilka pytań, czy będą jakieś problemy ? z tego co wiem to będę musiał wgrać kody wtrysków ? jeszcze jakieś koszta z tym związane jak ktoś się orientuje? np ile za wgranie kodów wtrysków ? Myślałem żeby przełożyć też komputer żeby nie trzeba było wgrywać kodów do wtrysków, z tym że mój to wersja ghia z dużą nawigacja i pełną elektroniką i wydaje mi sie że jak komputer przełożę to nie będzie jakiś funkcji ? niech ktoś podpowie czy dobrze myślę ? ( wydaje mi sie ze anglik np nie ma ESP bo nie posiada przycisku jak w moim do ESP )

dzieki za odpowiedzi i proszę nie komentować negatywnie moich uwag i myśli jestem trochę zielony w tym temacie i nie chce tez uwag typu po co kopiłeś anglika i tak dalej.. poproszę o cenne uwagi jakie mogę napotkać problemy jak je rozwiązać i jakie są koszty ?

Ostatnio edytowane przez Marek ; 18-07-2013 o 06:13 Powód: dodanie prefiksu
Frodo8D jest offline   Odpowiedź z Cytatem