View Single Post
Stary 23-02-2024, 09:48   #182
tessa
ford::amateur
 
Imię: Teresa
Zarejestrowany: 27-07-2020
Skąd: Bytom
Model: SMax
Silnik: ecoboost 1.6
Rocznik: 2013
Postów: 3
Domyślnie Odp: Ecoboost 1.6, jak pozwać Forda, skarga do UOKiK, zwrot za silnik

Cytat:
Napisał AdoKrycha007 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ee tam, to wszystko drobiazgi, ważne że pani "wygrała" i się cieszy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

po przeliczeniu wyjdzie pewnie że to auto kosztowało jak ferrari...
Dobrze Pan wie, że warunki ugody są objęte klauzulą poufności więc kwot podawać nie mogę. Skoro czekałam cierpliwie to satysfakcjonujące Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mój czas i nerwy?
Gdybym im odpuściła to byłby największy stres.
Czas? Spędzenie setek godzin szukając i czytając dokumenty - poszerzanie wiedzy i horyzontów to moje hobby, nie chodzę po galeriach więc czasu mam więcej, dzieci mają przykład, że kiedy ma się słuszność to trzeba o nią walczyć do końca, a u nas ciągle pokutuje mentalność homo sovieticus.
No i typowo polska zawiść - zamiast pogratulować, nie może Pan przełknąć mojego sukcesu.
Ja bym Panu pogratulowała Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tessa jest offline   Odpowiedź z Cytatem