Temat: [Focus 2008-2011] Jakie żarówki polecacie H7 i H1 ??
View Single Post
Stary 29-12-2015, 13:37   #31
edmun
ford::expert
 
Avatar edmun
 
Imię: Ponury żniwiarz
Zarejestrowany: 08-02-2014
Skąd: Birmingham UK
Model: MK3 Estate Titanium X EcoBoost 182KM
Silnik: 1.6
Rocznik: 2012
Postów: 4,373
Domyślnie Odp: Jakie żarówki polecacie H7 i H1 ??

Cytat:
Napisał weuek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
edmun, to tak często nocą jeździsz, że tak krótko H7 pożyły? No bo przeca u ciebie jest (jeszcze) normalnie i nie ma nakazu używania świateł nocnych za dnia...
no często Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Pobudka rano o 5:00 żeby żonę do pracy odwieźć, po czym sam wyjeżdżam do pracy o 7:10 kiedy jeszcze ciemno. Pracę kończę o 17:30 to też już ciemno a w kolejny tydzień dochodzi odbiór żony z pracy o 22-giej. Z resztą, przy moich przebiegach i tej deszczowej porze że zawsze i tak jest ciemno, to na światłach podejrzewam jeżdżę i tak prawie cały dzień.
Cytat:
Napisał xans997 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jazda na światłach obowiązuje przez całą dobę.
H7 to są tzw. światła mijania więc chcesz czy nie chcesz to i tak musisz je włączyć chyba że masz światła do jazdy dziennej to nie musisz na nich jeździć

JA POTRZEBUJĘ ŻARÓWKI DO ŚWIATEŁ MIJANIA A NIE DO HALOGENÓW
Kolego.. jakbyś spojrzał kto do czego z czym i jak, to byś zauważył, że ja nie mam obowiązku jazdy na światłach mijania 24 na dobę.

Ogólnie podpinam się pod pytanie, bo kupować białe żarówki za 70 zł żeby pożyły z 1-3 miesiące to trochę nie na miejscu.
Ma ktoś sprawdzone żarówki H7 które świecą wystarczająco jasno żeby być normalnymi żarówkami (te wszystkie ksenony to nic tylko ludziom powystrzelać jak jadą w nocy z naprzeciwka) ale żeby były właśnie w miarę białawe? Bo nie wierzę że nie ma kompromisu pomiędzy białą żarówką H7 o tradycyjnej mocy (nie żadne tam 120+) a żółciutką long life. Musi coś byś pomiędzy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez edmun ; 29-12-2015 o 13:40
edmun jest offline   Odpowiedź z Cytatem