View Single Post
Stary 28-01-2011, 20:55   #65
sjenit3
ford::average
 
Imię: waldemar
Zarejestrowany: 27-10-2008
Skąd: Łomża
Model: Ford Fokus Ghia
Silnik: 1.8 TDDI
Rocznik: 1999
Postów: 199
Domyślnie

Drodzy forumowicze, czytam wszystko uważnie, staram się was choć trochę przeciągnąć na swoją stronę. To co podał corneliusab , zgadzam się błąd ten występuje. Tylko czy ta lista dotyczy Forda- ja jestem zdania, że nie. Jeżeli dany kod wpisuje nieważne na razie wam i mi się wyświetla parę pozycji w których on autach występuje, to nie wiem kto ma większą rację , ja czy wy. Z Wielkim szacunkiem darzę wszystkie wasze opinie. Panowie i tak na koniec moje auto od 16 stycznia stoi pod chmurką, dziś poszedłem odpalić je, Za pierwszym razem bez żadnych problemów - mróz poniżej 12
Panowie z tą cewką to już nie ważne. Chodzi tylko o te kody, które w marce Ford nie występują
Dlatego chciałbym się z kontaktować powiedzmy z moderatorem Sławko i to wszystko wyjaśnić Mój mail --- sjenit3@wp.pl

corneliusab weź sobie otwórz ten link co mi podałeś wcześniej z tłumaczeniem na polski, trochę pomyśl bo te kody co się wyświetlają to są ogólnikowe naciśnij markę ford a potem na kody, zobaczysz czy ujrzysz je . Czekam na twój odzew.

Ostatnio edytowane przez Wojtek ; 29-01-2011 o 20:02 Powód: Nie piszemy postów pod rząd !!!!!!!!!!
sjenit3 jest offline   Odpowiedź z Cytatem