Temat: [Mondeo 2000-2007] Spadek mocy i błąd P0171
View Single Post
Stary 28-02-2014, 23:48   #14
MrFoto
ford::average
 
Zarejestrowany: 29-06-2012
Model: Mondeo MKIII
Silnik: 1,8
Rocznik: 2001
Postów: 63
Domyślnie Odp: Spadek mocy i błąd P0171

raczej jak pojeżdżę chwilę dłużej , najgorzej jest kiedy auto stoi np . 15-20 minut i jest odpalony silnik , chce ruszyć i od razu wiem że jest lipa , jest też tak że siadam do zimnego auta , jeżdżę pół godziny , godzinę jest ok......staję na parkingu , idę do sklepu , wsiadam po 15 minutach i też jest lipa ....ale wtedy silnik jest już rozgrzany , jakby jakiś sterownik łapał błąd dawał złe informacje ....w końcu musi być tego jakaś przyczyna, jak jeżdżę tylko na benzynie to takie rzeczy się nie dzieją ....z resztą ....przed montażem gazu....nowe świece platyny motor craft......przewody BERU itp itd.....odkąd zaczęły się kłopoty profilaktycznie zmieniłem przepływkę MAP... na BOSCHA , ktoś zasugerował czujnik obrotów wału....też wymieniłem mimo że żaden komputer nie wskazywał na uszkodzenie któregokolwiek z tych elementów ale co się nie robi żeby auto chodziło jak powinno.....dlatego tak bardzo mnie to nurtuje no i postanawiam drążyć temat gazu skoro na paliwie jest dobrze.....no chyba że mam walnięty komputer który może mieć zły wpływ na mapę gazu ale to by chyba była jakaś abstrakcja .
MrFoto jest offline   Odpowiedź z Cytatem