View Single Post
Stary 29-05-2012, 17:15   #4
Pioo75
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 28-03-2011
Model: C-max
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2007
Postów: 12
Domyślnie Odp: Ustawianie systemu Bluetooth w samochodzie

Cytat:
Napisał leonov Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Radia sony raczej nie mają Bluetooth, z jakiego źródła o tym wiesz że go masz ? sam twierdzisz że nawet w instrukcji nic na ten temat nie ma. Też mam radio sony i nie mam bluetooth.
Mylisz sie kolego. Mam autko z 2007 roku z radiem sony i moje ma modół bluetooth. I spokojnie podpinam do niego telefon i moge z niego korzystać, łącznie z wybieraniem numerów z książki z telefonu, za pośrednictwem właśnie radia. Nie wiem co prawda gdzie jest zainstalowany mikrofon, ale dzwięk rozmów mam przez głosniki i wszystko działa znakomicie. Były różne modele radyjek sony i są też takie bez bluetoth. I koledze jeśłi działa tylko wyciszanie tzn, że tego modułu może nie mieć. Ale z tego co pamietam (nie chce mi sie teraz iśc i tego sprawdzać), po naciśnięciu przycisku phone i potem menu wyskakują ustawienia właśnie zestawu. Mozna zaprogramować do 6 różnych telefonów, z czego działa zawsze ten który jest zainstalowany jako pierwszy, jeśłi by sie kilka na raz w aucie znalazło. Łączy sie automatycznie i działa. Jeśli będzie potrzeba mogę sprawdzić i dokładnie opisac schemat działania.
Pioo75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem