View Single Post
Stary 04-05-2022, 10:23   #16
DPF-GPF-APP
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 05-04-2022
Model: Focus Mk3.5
Silnik: DW10F
Rocznik: 2015
Postów: 3
Domyślnie Odp: DPF Info - aplikacja do monitorowania filtra DPF

Cytat:
Napisał Michal07 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A tą aplikacja działa na Android Auto? Jeżeli już tyle mówisz o bezpieczeństwie to raczej w czasach AA nikt nie używa telefonu w czasie jazdy tylko AA, CarPlay czy starszych Mirror Linków.

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka
AA nie ma takiego profilu pracy który mógłbym wykorzystać, ba tam nawet nie można dorzucić swojego elementu na pasku oprócz predefiniowanych trybów wykorzystania (nawigacja, multimedia, dialer). Być może kiedyś pojawią się powiadomienia AA i to tyle co mogę zaproponować (jednak te już teraz są - domyślne). Chyba że Google poluzuje swoją politykę i umożliwi dorzucenie swoich elementów do paska nawigacji czy statusu. To jest w ogóle jest ciekawe bo ja właściwie nie znam ludzi którzy podłączają się za każdym razem do AA. Masz jakieś dane na temat tej tezy którą wysnuwasz? Nawet AA bezprzewodowe coś marnie jeszcze współpracuje, a wnioskuję to z opinii testerów samochodów, bo obecnie mam jedynie kontakt z AA na kablu i jest to słabe bardzo. Wolałbym wywalić ten ekranik i wstawić tam uchwyt na smartphone.

AA to nie jest pełny Android jak się ludziom wydaje, tylko niektóre stacje multimedialne posiadają pełnego Androida i to jest nawet fajne. Nie będę zabraniał instalacji aplikacji na takich stacjach, tylko obecnie mam problemy z uprawnieniami na niektórych chińskich wynalazkach.

Wrócę do tego jednak teraz mam ważniejsze tematy na tapecie.
DPF-GPF-APP jest offline   Odpowiedź z Cytatem