View Single Post
Stary 31-08-2021, 21:02   #1
ldadlezl
ford::amateur
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 08-06-2016
Skąd: Warszawa
Model: S-max
Silnik: 2.0 140KM
Rocznik: 2010
Postów: 0
Question zakup używanego - dobre rady & czego unikać S-max 2015-

Cześć wszystkim!

Po 4 letniej wspaniałej przygodzie z S-max'em I przyszła pora na nowszy model Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. W zasięgu są roczniki 2016-18

Jeśli wiecie coś na temat chociaż jednego tematu z poniższych, to też będę wdzięczny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Po wstępnym zapoznaniu się z opcjami mam kilka pytań/wątpliwości:
- bardzo kusi mnie 4x4 - jak z awaryjnością tego układu?
- zdaje się, że jestem skazany na PowerShifta, możecie potwierdzić, że II-ka już tylko z tą skrzynią?
- nie doszukałem się w prasie żadnych typowych poważnych usterek (poza automatem) - wróży dobrze, ale możecie mnie sprostować?

No i dodatkowo nie mogę sobie poradzić z odnalezieniem jakiejś konfiguracji wyposażenia modeli z tych roczników.
Np:
- czy wszystkie mają zawieszenie regulowane?
- które mają kamerkę cofania a które nie?
- reflektory - jakie systemy oświetlenia w tych rocznikach występują? Wydaje mi się, że LED i biksenon, ale też żadnej pewności nie mam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
- nagłośnienie - w I i na stronie Forda w konfiguratorze najnowszych wersji jest rozróżnienie audio od Sony i "zwykłego". Natomaist nie widziałem żadnego używanego auta ze znaczkiem sony.

Tak jeszcze na koniec - z VINu da się odczytać też pakiet wyposażenia?
ldadlezl jest offline   Odpowiedź z Cytatem