Temat: [Mondeo 2007-2014] Uciążliwy pisk paska wielorowkowego
View Single Post
Stary 03-12-2012, 15:53   #8
Zawiedziony Fordem
ford::amateur
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 02-12-2012
Skąd: Szczecinek
Model: Mondeo MK4
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2010
Postów: 7
Domyślnie Re: Uciążliwy pisk paska wielorowkowego

Nie ma takiej opcji. Szanuje samochody , szczególnie ten od nowości , nie jest zmęczony jazdą , eksploatuję go prawidłowo . Piszesz co robiłem jak miałem gwarancje? Jeździłem raz w miesiącu do serwisu przez 2 lata . Pół roku wymieniali wadliwą dwumasę , ściemniali , odsyłali mówili że czekają na części z anglii , potem wizyta z awarią klimy , awaria elektrycznych szyb , nie jezdze po dziurach , jednak padła przekładnia , pasek wielorowkowy na gwarancji wymieniali z napinaczem do usranej śmierci i nie zrobili , nie usunęli przyczyny pisku . Więcej auto stało w Bemo Motors jak jezdziło.
Awaria termometru , pokazywał 100 stopni na zewnątrz , ciągle coś . Teraz jak skończyła się gwarancja odmówił posłuszeństwa wogóle.

Jestem jedynym użytkownikiem tego samochodu , 72 tysiące w błoto , trzeba było kupić Skodę i nie byłoby problemu. Moim poprzednim samochodem była Alfa Romeo , jeździła po całej polsce , niemczech i nigdy mnie nie zawiodła , wbrew swojej niesławności. Miałem też Lagunę , bez zarzutów , Passata , wieczne auto , BMW , zero usterek , zachciało się Forda bo był tani . To teraz mam . Jestem mechanikiem samochodowym i widziałem różne cuda ale tak awaryjnego nowego auta nigdy.

Ostatnio edytowane przez Zawiedziony Fordem ; 03-12-2012 o 16:03
Zawiedziony Fordem jest offline   Odpowiedź z Cytatem