View Single Post
Stary 07-04-2016, 11:58   #27
TurekBisk
ford::amateur
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 15-03-2012
Skąd: Biskupiec
Model: Focus C-MAX
Silnik: 1.8 Pb 120KM
Rocznik: 2003
Postów: 6
Domyślnie Odp: Moduł przyczepy - Trailer Tow Module (TTM) - Instalacja/Testy

Witam kolegów.
Ostatnio także montowałem używany hak do swojego Mondeo MK4 kombi. Hak oryginalny firmy Westfalia i oryginalny moduł fordowski. Po demontażu prawego boczka okazało się że zielona wtyczka posiada tylko 3 piny, ale dzięki waszym podpowiedziom dorobiłem czwarty masowy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Co do szarej wtyczki zasilania to niestety jej nie było. Z zasilaniem wpiąłem się pod gniazdo bezpiecznika FA11 - tak jak w instrukcji. Trochę zabawy z ELMconfig i gotowe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wszystko śmiga aż miło Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Oczywiście chciałem moduł aktywować u "specjalistów", ale odwiedziłem ich chyba z 7 i żaden sobie z tym nie poradził, pomimo że "sugerowałem" że bez kompa się nie obejdzie , ale oni tylko patrzyli z przymrużeniem oka jak na głupka i twierdzili dalej ze w Mondeo MK4 coś takiego jak aktywacja modułu TTW nie istnieje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. No cóż, na naukę nigdy za późno.Właśnie jestem po przeglądzie haka i adnotacji w dowodzie i karcie pojazdu.
Pozdrawiam
TurekBisk jest offline   Odpowiedź z Cytatem