Temat: [Kuga 2020- ] Wymiana reflektorów
View Single Post
Stary 29-10-2023, 20:42   #1
Darkosxp
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 22-08-2020
Model: Ford mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2016
Postów: 2
Domyślnie Wymiana reflektorów

Witam

Mam pytanie posiadam Kuge 2022 auto super ale jedna rzecz mnie drażni to przednie lampy - posiadam lampy które są poniżej czyli mam kierunki żarówkowe i długie
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Widziałem że są dwa rodzaje lamp jeszcze ktoś wie czym się różnią ?
Chciałbym wymienić najmniej inwazyjnie i najtaniej na w pełni ledowe czy ktoś już to robił i doradzi ?

Pierwsze widziałem są takie że kierunki led i długie są też w soczewce a inne lampy że są takie podwójne jakby zdjęcia wrzucę niżej

Auto na gwarancji jeszcze, pisałem do jednego Pana co zajmuje się wymianą to napisał mi takie wyliczenie

lampy około 6000, moduł afs 500, czujniki wysokości 1400, programowanie 1200, montaż 1500 razem około 10500zł

Tylko nie wiem za które lampy

Oraz pytanie o światła przeciwmgłowe czy tylko wystarczy przełożyć ? Bo też mam żarówkowa a widziałem że są ledowe


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ostatnio edytowane przez Darkosxp ; 29-10-2023 o 20:52
Darkosxp jest offline   Odpowiedź z Cytatem