Temat: [S-MAX 2006-2015] Pierwsze wrażenia 2.0 EcoBoost 240 KM
View Single Post
Stary 15-04-2014, 15:43   #117
Daho
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pierwsze wrażenia 2.0 EcoBoost 240 KM

Cytat:
Napisał saintos Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A dla porównania, jak wygląda sytuacja w silnikach występujących np w samochodach WRC albo bolidach F1?
Może to być fajne pytanie, ale musisz uściślić, co Cię interesujeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał pspot Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No u mnie jest 340 Nm Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. i są dostępne od 1,700 do 4.000 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i naprawdę to czuć. Ciągnie pełną parą praktycznie w pełnym zakresie obrotów. W dieslu (jeździłem 2.0 TDI 170 KM superbem) najpierw jedzie, potem jest efekt uderzenia kuli śniegowej w tył a potem zaraz trzeba zmienić bieg. W smaxie albo się stoi i nic nie słychać (tylko klekot stojących z boku aut z silnikiem diesla) albo się pełza bez wciskania gazu, albo po wciśnięciu od razu przyspiesza jak na silniku elektrycznym.
Cholera, nie to miałeś napisać!Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Miałeś napisać, mam 240 koni i reszta mnie nie obchodzi, bo to iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiidzie jak burzaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem