View Single Post
Stary 04-09-2014, 13:44   #185
miszapawel
ford::beginner
 
Avatar miszapawel
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 04-09-2014
Model: Ford Mondeo
Silnik: 1.8 benzyna
Rocznik: 2002
Postów: 12
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - temat dla zadowolonych z wyboru - Ankieta

Cytat:
Napisał adam131 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolejne pół roku minęło to nieśmiałoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. przypomnę temat. U mnie nic się nie zmieniło. Ciągle tylko tankowanie, czasami mycie, dwa razy w roku zmiana opon, raz przegląd i ubezpieczenie. NudaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jeśli są jeszcze na fcp inni zadowoleni to pozdrawiamGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nie zadowolonych też.
Otóż to, nuda! Mam bardzo podobnie, chociaż swoje Mondeo mam jeszcze niezbyt długo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Póki co nie ma na co narzekać, więc chyba to był dobry wybór? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
miszapawel jest offline   Odpowiedź z Cytatem