Temat: [Mondeo 2000-2007] Pilot w kluczyku nie zawsze działa.
View Single Post
Stary 07-11-2017, 22:29   #60
Kamil-112
ford::beginner
 
Avatar Kamil-112
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 26-12-2015
Model: Ford Mondeo
Silnik: DURATEC HE 1.8
Rocznik: 2002
Postów: 17
Red face Re: Odp: Pilot w kluczyku nie zawsze działa.

Witajcie koledzy, zamiast pisać nowy temat, ogrzewam ten bo idealnie opisuje mój problem. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam takie czarne MK3 z dużym przebiegiem, hatchback z 2002r. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Problem jak w temacie z pilotem w kluczyku, który raz działa, raz nie. Czasem działa normalnie, czasem muszę stać przed autem i naciskać nawet 5 razy guzik by auto się zamknęło lub otworzyło.
Wszystko jest oryginalne, forda. Pilot zmieniałem, podmieniałem 5 razy na inny i zawsze programowałem, na każdym pilocie robi tak samo. Piloty sprawdzone u klucznika na maszynie i działają, styki sprawdzone multimetrem i zawsze załączają.
Wymieniłem również moduł komfortu na poliftowy, nowszy i lepszy, który zaprogramowałem i ustawiłem pod funkcje auta.
Problem bez zmian, ręce opadają bo mimo to auto nie reaguje czasem przy otwieraniu i zamykaniu na polecenia pilota. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Dodam że na polecenia otwarcia bagażnika reaguje zawsze.

Jeżeli chodzi o zamek, zamek główny drzwi kierowcy, nie ruszałem go bo działa poprawnie, nie powoduje cyrków mimo deszczu itp, auto normalnie zamyka / otwiera, rygluje, pozostałe drzwi również, nie zauważyłem żadnych powodów do zmiany zamka drzwi kierowcy, który muszę przyznać nie raz wymieniałem u kolegów w mk3 bo wariował.

Koledzy, co mam jeszcze zrobić w celu naprawienia usterki?

Ostatnio edytowane przez Kamil-112 ; 07-11-2017 o 22:35 Powód: dodanie informacji
Kamil-112 jest offline   Odpowiedź z Cytatem