View Single Post
Stary 07-10-2011, 15:56   #2005
BBK66
ford::average
 
Avatar BBK66
 
Imię: Bogdan
Zarejestrowany: 18-11-2010
Skąd: Bytom
Model: ford galaxy ghia,automat
Silnik: 1.9 TDI 115km
Rocznik: 2001
Postów: 162
Domyślnie Odp: Dogrzewacz - kompendium wiedzy

[QUOTE=Stefano;1718231]Mogę ci wysłać sprawny piec-dogrzewacz D5WZ po kapitalnym przegłądzie, wyczyszczona komora spalania, nowa swieca, nowe sitko, gwarancja, a ty sobie sam przełożysz i odeslesz mi swój. Masz wiadomość na PW.

Cytat:
Napisał macle Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Mozna zamienić piec D5ZF na D5WZ.
Wtyczka i gniazdo wchodzi ale trzeba zabezpieczyc dodatkową opaską, rozkład pinów ten sam. Mocowanie pieca, blachy, musszą byc z D5WZ pasują idealnie na otwory do auta z D5ZF. Piec trzeba jednak odwócic w mocowaniu blach o 180 st, aby pasowała dłuższa rurka ssąca z D5ZF, a jesli bez przekręcania to trzeba uzyc krótszej rurki z D5WZ. Paliwo /wężyk/ pasuje. Tłumik - faja też podpasuje, tylko trzeba jeszcze dołozyć dodatkowe podparcie dla niego, pod śrubę mocującą piec.

Jak chcesz to taki zestaw do samodzielnego zamontowania z piecem D5WZ i z instrukcją, ci wyslę.. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ja już też nad tym myślałem ażeby podjechać do ciebie,zrobić przekładke na inne i powrót do domu tylko nie mogę dostac wilnego ,,czy ew na priw mógłbyś napisać ile ew taka przekładka by kosztowała?? ja mam D5WZ
pozdrawiam
__________________
Ford Galaxy MK2 1.9TDI 2001 115KM
BBK66 jest offline   Odpowiedź z Cytatem