View Single Post
Stary 16-03-2017, 17:16   #1055
Golson
ford::professional
 
Avatar Golson
 
Zarejestrowany: 24-01-2007
Skąd: Warszawa/Ryki/Gibraltar
Model: kreatif...
Silnik: zwei zwei liter, BBK + koło dojazdowe 1.2
Rocznik: 2008, 2011, 2018
Postów: 1,253
Domyślnie Odp: Co nas spotkało na trasie czyli nasze nagrania z CAR DVR

Cytat:
Napisał MaXyM Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W tym konktekscie to wymusila na mnie zatrzymanie.
W momencie gdy weszła na przejście byłeś jakieś ca 150m od przejścia. Starsza osoba zwyczajnie mogła Cię nie zauważyć z takiej odległości...

Cytat:
Napisał MaXyM Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mozna powiedziec ze moglem w ogole nie reagowac i przejechac. Ale taki juz jestem.
"Ludzki pan"

Cytat:
Napisał MaXyM Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To ze nie uzyl kierunkowskazu to pikus. On byl schowany miedzy auta ale chcial sie poprawic.
Zdaje się, że włączył awaryjne - miał zamiar wykonać nietypowy manewr na ruchliwej drodze - całkiem logiczne, podejrzewam, że dla większości kierowców doskonale widoczne i zrozumiałe... ponad to, on z pomiędzy samochodów wyjechał gruuubo przed tym jak do niego dojechałeś.
Natomiast dojeżdżając do niego jeszcze bardziej i omijając gdy już doskonale wiedziałeś, że próbuje tyłem w "kopertę" wjechać imo należy Ci się order złotej cebuli...
__________________
Loża Szyderców#16

TW is back! Jot24 nadaje http://loza.nazwa.pl/images/smiles/dog.gif
Golson jest offline   Odpowiedź z Cytatem