Temat: [Mondeo 2000-2007] Czy to łożysko oporowe ?
View Single Post
Stary 05-01-2012, 17:55   #9
djmatheo
ford::average
 
Avatar djmatheo
 
Zarejestrowany: 08-10-2010
Skąd: Tarnów
Model: Mondeo MK3 Ghia
Silnik: 2.0 TDDi 115KM
Rocznik: 2001
Postów: 112
Domyślnie Odp: Czy to łożysko oporowe ?

Odswieze temat, poniewaz mam problem:

Cytat:
Napisał thanatos777 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... podczas jazdy mniej więcej od prędkości 60km/h zaczyna coś chrobotać, hałas zanika gdy wcisnę sprzęgło lub wrzucę luz. Na postoju jest cisza. Dźwięk wydobywa się z przodu auta, tak jakby z pod maski.
Mam takie samo zachowanie jak Ty, do tego chrobocze mi przy wiekszym skrecaniu powyzej 20km/h, do tego jak chwile pojezdze to nie moge skrecic kierownica na max w prawo lub lewo (zalezy jak sobie umysli samochod Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ) , a odglos chrobotania wydobywa sie ze srodka silnika, mniej wiecej kolo skrzyni biegow, czy maglownicy - przynajmniej ze srodka tak sie wydaje.

Cytat:
Napisał wojtekjanus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Napisz, czy przy tym chrobotaniu występują jakiekolwiek wibracje i drgania, czy może na kierownicy albo na nadwoziu.
Czy to się pojawiło nagle, czy narastało powoli?
Czy jak NIE wciśniesz sprzęgła, ale jedziesz ani nie przyspieszając, ani nie hamując silnikiem to ten hałas nadal jest?
Tak wibracje mam, ale dopiero jak przejade jakies 60km, autem mi trzepie wowczas jak pralka, a do tego delikatnie sciaga na prawo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Czili jak dobrze mysle to lozysko podporu polosi daje o sobie znac??
djmatheo jest offline   Odpowiedź z Cytatem