View Single Post
Stary 13-10-2022, 20:42   #5
tata45
ford::amateur
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 13-10-2022
Skąd: Pszczyna
Model: Ford Focus MK3
Silnik: 2.0
Rocznik: 2016
Postów: 6
Exclamation szarpie przy zmianie biegów na 1 i 2

Witam jestem nowy na forum wiec jak coś zrobiłem nie poprawnie to wybaczcie.Ale mianowicie dziś gdy odpaliłem auto wyskoczyła mi ikonka awaria systemu wtrysku zacząłem wiec jechać i zaczyna mi szarpać przy zmianie biegów auto jest w automacie żadnych wycieków też nie zauważyłem olej był wymieniany jakieś 2 miesiace temu tak ogólnie silnik pracuje dobrze żadnych stukań pukań czy czegokolwiek tylko gdy zmienia bieg z 1 na 2 szarpie mocniej potem już przy każdym innym mniej wiecie co może być powodem ?

Witam byłem w serwisie skrzyń automatycznych który powiedział mi ze wymiana oleju w skrzyni podziała i wtedy zapominamy o problemach ale jakoś nie przekonująco to mówił odebrałem to jako wymień olej a potem zostaw u nas jeszcze z 10 tyś mianowicie po diagnostyce wyskoczyły dwa błedy. Może ktoś coś powiedzieć albo miał taki ?

APIM (Accessory Protocol Interdace Module) 1 Problemy istnieje
1.U0452:00-0B Nieprawidłowe dane odebrane z modułu sterującego SRS Diagnostyczny kod problemy pamięci trwałej

Moduł sterowania przekładni(Transmission Control Module).1Preblem istnieje Diagnostyczny kod problemu w pamięci trwałej
1.P07A5:00-EC Element cierny B przekładni -zacity włączony

Nie wiem czy można tu dodać zdjęcie bo jestem nowy wiec jak coś zrobiłem nie poprawnie to proszę o informacje w razie czego wyśle zdjęcie diagnostyki na wiadomośc

Ostatnio edytowane przez SRS ; 05-11-2022 o 14:42
tata45 jest offline   Odpowiedź z Cytatem