View Single Post
Stary 22-11-2010, 13:45   #28
Bierut
ford::advanced
 
Imię: Bierut
Zarejestrowany: 01-04-2006
Skąd: Warszawa
Model: Galaxy MK3
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2012
Postów: 266
Domyślnie Odp: Wymiana małego i dużego termostatu 2.0 TDDi

Cytat:
Napisał SrebnaStrzała Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kurde ale jaja z tymi termostatami. Sam nie wiem czy też mam do wymiany czy nie. Temp na dworze 6C a auto po spokojnym przejechaniu 20km nie przekracza 1 kreski na wskaźniku płynu chłodzącego.
Z tym że duży już wymieniałem, a mały o tej porze roku to nie zbyt przyjemna sprawa.
Tak jak pisałem wcześniej przy sprawnym układzie wskazówka zawsze powinna osiągnąć pion. Na dodatek gdy osiągnie nigdy nie powinna sie wahać. Nawet przy wielkich mrozach. Oczywiście dyskusyjna jest sprawa po jakim czasie to nastąpi. Przy takiej pogodzie jak teraz to kilka kilometrów i minut (no może nawet kilkanaście) powinno wystarczyć.
Ja zrobiłem swoim przez 8 lat ponad 230 tyś.km. I do zeszłego tygodnia właśnie tak było.
Ja jednak zdecydowałem się zmienić "duży" w zakładzie. Jak nie pomoże to w drugiej kolejności wezmę się za "mały".
Dzięki temu forum namierzyłem polecany zakład Zibcar na Nadnieprzańskiej. Umówiłem się na środę. Wstyd się przyznać, ale od kilku lat mieszkając w Rembertowie prawie co tydzień tamtedy przejeżdzałem i nie zwróciłem na niego uwagi i jeździłem do ABSCaru.

Ostatnio edytowane przez Bierut ; 22-11-2010 o 13:49
Bierut jest offline   Odpowiedź z Cytatem